![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/122184363_3244673075630508_4194375667441644208_n.jpg)
Пані Людмила проживає у м. Дніпро, їй 69 років. Вона дуже життєрадісна та добра людина. Має середню медичну освіту та багато років працювала медичною сестрою в Територіальному Центрі, а згодом у цьому ж місці освоїла професію соціального працівника.
Свою роботу пані Людмила виконувала старанно, допомогала та піклувалася з добрим серцем та щирою посмішкою. Завжди ставила себе на місце одиноких, хворих та безпомічних людей.
Згодом сил та енергії ставало все менше, загострилось серйозне захворювання нижніх кінцівок і пані Людмила почала потребувати допомоги соціального працівника. Ій порекомендували звернутися до проекту «Домашня опіка» де радо прийняли та взяли під опіку потребуючи жінку.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/122382705_3244673085630507_5580988882971377285_n.jpg)
Благодійна організація не залишилась осторонь та надала обслуговування. Соціальний працівник, Тетяна Воронович, допомогає вести хатнє господарство, закуповує продукти, спостерігає за станом здоров’я.
Пані Людмила каже, що їй дуже пощастило з таким помічником, що пані Тетяна Воронич – це працівник від Бога, вона допомогає та приходить до мене з посмішкою, як колись я приходила до своїх підопічних.
Добро завжди повертається! Пані Людмила дуже вдячна проекту «Домашня опіка» Карітасу за таких доброзичливих працівників, які роблять свою роботу з душею, відповідальністю та великим професіоналізмом!