![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/201533497_3014362605509809_4687367029716880077_n.jpg)
15 червня, до Дня захисту людей похилого віку, у приміщенні Вільховської селищної бібліотеки, пройшла зустріч психолога проекту з місцевими жителями.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/195127171_3014362665509803_4069489315391194035_n-1024x768.jpg)
Даний тренінг був спрямований на оволодіння навичками самоконтролю і емоційної стійкості в стресових ситуаціях, розвитку уміння зберігати спокій при спілкуванні зі складними людьми, відновлення себе і своїх сил. Учасники зустрічі отримали необхідні знання, освоїли техніки за допомогою яких зможуть управляти своїми емоціями.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/t.jpg)
Проєкт “Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях” реалізується за організаційної підтримки Caritas Ukraine і фінансується Австрійським агентством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Caritas Österreich.