![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/121011619_3207527392678410_7397576044169757243_n.jpg)
Пані Тетяна – переселенка із м. Донецька. З 2015 року проживає у Дніпрі. У зв’язку з вимушеним переїздом з окупованої території та довготривалим стресом ще більше дали знати хронічні захворювання.
Зараз пані Тетяна проживає разом з тридцятирічним сином, який має інвалідність за станом здоров’я. Від знайомих дізналась про існування Благодійного Фонду Карітас у м. Дніпро та про існуючі програми для важкохворих людей.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/121000589_3207527609345055_586964266066228295_n.jpg)
На сьогодні пані Тетяна гостро потребує сторонньої допомоги та підтримки. Вона звернулася до Карітасу з приводу надання послуги супроводу.
Соціальний працівник відділення «Домашної опіки», Заверчук Галина, супрводжувала пані до державних установ і банку, а зараз допомагає у веденні домогосподарства, спостерігає за станом здоров’я.
Пані Тетяна дуже вдячна відділенню «Домашньої опіки» Карітаса за добру справу та велику допомогу!