![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/150878190_2893497287602597_4453564881099200069_o.jpg)
Благодійну допомогу надало ТОВ “Прикарпатський Торговий Дім”.
Продукти отримали 109 підопічних Центру догляду вдома, що діє на базі Карітасу.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/151499184_2893504360935223_2196834154090737254_n.jpg)
До розвезення продуктів долучилися волонтери Карітасу – Марія Ульян, студентка Івано-Франківського національного медичного університету та Вероніка Кунець, студентка Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
Щиро дякуємо за добрі справи!
Спішім творити добро!
Categories:
Новини