![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/143639518_3499979440099869_5246358731825918781_n.jpg)
Пані Віра, народилася та проживає у м. Дніпро. Багато страждань та переживань випало на її долю: репресія батька, смерть матері, хвороба старшого брата. Тяжкий тягар ліг на юні плечі ще дитини. Але пані Віра зібрала у собі сили та решту життя присвятила праці на металургійному заводі. Вона займала керівну посаду, багато їздила у відрядження та спілкувалась з цікавими людьми.
Після виходу на пенсію беніфеціарка продовжувала працювати, викладала у ВПУ, вела активний спосіб життя. З роками стан здоров’я почав погіршуватися, почались загострюватися хронічні хвороби, які не давали змоги вести звичний спосіб життя.
Пані Віра дізналася про проект «Домашня опіка» у Карітас та звернулася по допомогу!
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/142635742_3499979280099885_5147449414356920799_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/142640210_3499979306766549_4527350153193579085_n.jpg)
Вона дуже вдячна Благодійному Фонду та соціальній працівниці Галині Заверчук за допомогу, гарну підримку та особливе піклування у період пандемії COVID-19 та карантинних обмежень
Наповнюй себе хорошим та ділися з ближнім!