![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/img-c98a8da2185bb2c960d0ec00a6087428-v.jpg)
Карітас Краматорськ продовжує опікуватись 90 уразливими мешканцями Краматорська та Слов’янська, що потребують опіки вдома. На постійній основі бенефіціари отримують супровід і допомогу згідно державних стандартів.
Соціальні працівники проекту «Інновації для здоров’я» постійно на контакті зі своїми бенефіціарами і добре розуміються на їх потребах. Завдяки цьому стало можливим відкриття центру випозичання засобів для домашньої опіки, які мають покращити здоров’я та умов життя потребуючих.
В центрі випозичання бенефіціари проекту можуть взяти у користування доступні засоби: сидіння на ванну, стільчик для ванни, ходунки дорослі, тростини для ходьби, милиці.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/1.jpg)
Categories:
Новини