0 2 Comments

Карітас Краматорськ продовжує опікуватись 90 уразливими мешканцями Краматорська та Слов’янська, що потребують опіки вдома. На постійній основі бенефіціари отримують супровід і допомогу згідно державних стандартів.

Соціальні працівники проекту «Інновації для здоров’я» постійно на контакті зі своїми бенефіціарами і добре розуміються на їх потребах. Завдяки цьому стало можливим відкриття центру випозичання засобів для домашньої опіки, які мають покращити здоров’я та умов життя потребуючих.

В центрі випозичання бенефіціари проекту можуть взяти у користування доступні засоби: сидіння на ванну, стільчик для ванни, ходунки дорослі, тростини для ходьби, милиці.

Допомога надається в рамках проекту «Інновації для здоров’я: сталі підходи в опіці для зменшення впливу Covid-19, для людей похилого віку у Вірменії, Україні та Молдові» фінансується МОЗ Австрії та Карітас Австрії.
Categories: Новини

2 thoughts on “В Карітасі Краматорськ почав роботу центр випозичання засобів для домашньої опіки”

  1. Добрый день! Звонила в “Каритас Краматорск” 16.11.21, чтобы узнать, как старому инвалиду получить помощь лекарствами. Ответили, что в Краматорске оказывают только услуги: психолога, юриста и т.д., а помощь лекарствами получить нельзя, её только жители буферной зоны получают.
    Здесь же пишется, что “Каритас Краматорск продолжает заниматься 90 уязвимыми жителями Краматорска и Славянска”.
    Как так?

    1. Доброго дня, Вікторіє. Проекту з компонентом забезпечення ліків в Краматорську немає. Проект “Інновації для здоров’я” надає домашню опіку 90 бенефіціарам, в межах цього проекту забезпечення ліками також відсутне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

uk Українська
X